Schody Dawid Lewandowski Schody Dawid Lewandowski Schody Dawid Lewandowski Schody Dawid Lewandowski Schody Dawid Lewandowski

pl/en/de

Stawiamy na jakość

zadbamy o każdy szczegół

Zapraszamy!

nasza pasja to schody

Zajmujemy się produkcją i montażem schodów samonośnych, na beton oraz na konstrukcji metalowej. Wykonujemy balustrady drewniane, szklane, metalowe jak i łączymy drewno ze stalą nierdzewną lub mosiądzem. Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo wybrane zdjęcia wykonywanych przez nas schodów i balustrad.

nasza pasja to schody
Specjalizujemy się w kompleksowym wykonaniu schodów

To już 64 lata

Firma SCHODY DAWID jest kontynuacją rzemieślniczych tradycji rodziny Lewandowskich. Firma opanowała do perfekcji wykonanie elementów giętych schodów i balustrad o najwyższym stopniu trudności. Posiada w ofercie kilkadziesiąt wzorów tralek toczonych, giętych, jak również ze stali nierdzewnej. Schody produkowane są z kilku rodzajów wysokiej klasy suszonego drewna liściastego.

Perfekcyjne wykonanie i wysoka jakość schodów firmy SCHODY DAWID znalazła uznanie u licznych klientów krajowych i zagranicznych.

Wysoko wykwalifikowana kadra pracowników i bogaty park maszynowy są stale do Państwa dyspozycji po to, aby sprostać nawet tym najbardziej skomplikowanym i trudnym wizjom. Na naszej witrynie w dużym skrócie przybliżamy pewne rozwiązania konstrukcyjne jak również elementy charakterystyczne produkowanych przez nas schodów, by dały ogólny pogląd na możliwości wykonawcze i zasugerowały niejako kierunek projektu.